EFB Elektronik

1 položiek celkom
43242 efb kabel sc apc sc apc 1m duplex os2 9 125um
EFB kábel SC/APC-SC/APC 1m Duplex OS2(9/125um)
Skladom
Kód: EFB O2561.1

Optické vlákno LWL prepojovací kábel [1x zástrčka SC/APC 8° - 1x zástrčka SC/APC 8°] 9/125 ? Singlemode

 
€13,79
Detail

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom