Optické siete

Najpredávanejšie

21183 opticky kabel sc apc sc apc simplexos2 9 125 7 5
 
€13,84
Detail
21180 opticky kabel sc apc sc apc simplexos2 9 125 5m
 
€12,48
Detail
21177 opticky kabel sc apc sc apc simplexos2 9 125 2m
 
€10,87
Detail
21174 opticky kabel sc apc sc apc simplexos2 9 125 20m
 
€20,59
Detail
19509 tp link tl sm321b 2 1000base bx wdm sfp modul
TP-Link TL-SM321B-2, 1000Base-BX WDM SFP Modul
Na sklade
Kód: TP TL-SM321B-2-UN-
 
€11,50
Detail
tlmc110cs
TP-Link MC110CS Optický konvertor
Na sklade
Kód: TP MC110CS-UN-
 
€28,60
Detail
tlmc100cm
TP-Link MC100CM 100Mbit. opticky konvertor
Na sklade
Kód: TP MC100CM-UN-
 
€28,60
Detail
17445 opticky kabel sc apc sc apc simplexos2 9 125 0 5
 
€9,24
Detail
15669 tp link tl sm311ls minigbic sfp modul single
TP-Link TL-SM311LS MiniGbic/SFP modul - single
Na sklade
Kód: TP TL-SM311LS-UN-
 
€13,90
Detail
15666 tp link tl sm311lm minigbic sfp modul multi
TP-Link TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi
Na sklade
Kód: TP TL-SM311LM-UN-
 
€13,90
Detail
16 položiek celkom
21183 opticky kabel sc apc sc apc simplexos2 9 125 7 5
Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 7,5
Na sklade
Kód: OEM O0944.7-5

Kábel pre Orange a Magio, Konektory: SC/APC-SC/APC, Typ kábla: Simplex, Typ vlákna: Singlemod OS2(9/125um), Dĺžka kábla: 7,5m. Singlemode simplex kábel obojstranne ukončený...

 
€13,84
Detail
21180 opticky kabel sc apc sc apc simplexos2 9 125 5m
Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 5m
Na sklade
Kód: OEM O0944.5

Kábel pre Orange a Magio, Konektory: SC/APC-SC/APC, Typ kábla: Simplex, Typ vlákna: Singlemod OS2(9/125um), Dĺžka kábla: 5m. Singlemode simplex kábel obojstranne ukončený...

 
€12,48
Detail
21177 opticky kabel sc apc sc apc simplexos2 9 125 2m
Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 2m
Na sklade
Kód: OEM O0944.2

Kábel pre Orange a Magio, Konektory: SC/APC-SC/APC, Typ kábla: Simplex, Typ vlákna: Singlemod OS2(9/125um), Dĺžka kábla: 2m. Singlemode simplex kábel obojstranne ukončený...

 
€10,87
Detail
21174 opticky kabel sc apc sc apc simplexos2 9 125 20m
Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 20m
Na sklade
Kód: OEM O0944.20

Kábel pre Orange a Magio, Konektory: SC/APC-SC/APC, Typ kábla: Simplex, Typ vlákna: Singlemod OS2(9/125um), Dĺžka kábla: 20m. Singlemode simplex kábel obojstranne ukončený...

 
€20,59
Detail
19509 tp link tl sm321b 2 1000base bx wdm sfp modul
TP-Link TL-SM321B-2, 1000Base-BX WDM SFP Modul
Na sklade
Kód: TP TL-SM321B-2-UN-

Obojsmerný SPF modul WDM s podporou štandardu 1000Base-BX pre prenos cez jedno vlákno optického vedenia, technológiu WDM, vlnová dĺžka TX:1310nm/RX:1550nm, pre kábel 9/125 um...

 
€11,50
Detail
tlmc110cs
TP-Link MC110CS Optický konvertor
Na sklade
Kód: TP MC110CS-UN-

Médiá konvertor siete Fast Ethernet pre prevod médií z optického vedenia 100BASE-FX na metalické vedenie 100Base-TX a naopak, pre použitie s jednorežimovým optickým káblom s...

 
€28,60
Detail
tlmc100cm
TP-Link MC100CM 100Mbit. opticky konvertor
Na sklade
Kód: TP MC100CM-UN-

10/100M RJ45 na 100M multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex, do 2Km. Spínaný napajací adapter. Montovaťeľné šasi.

 
€28,60
Detail
17445 opticky kabel sc apc sc apc simplexos2 9 125 0 5
Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 0,5
Na sklade
Kód: OEM O0944.0-5

Kábel pre Orange a Magio, Konektory: SC/APC-SC/APC, Typ kábla: Simplex, Typ vlákna: Singlemod OS2(9/125um), Dĺžka kábla: 0,5m. Singlemode simplex kábel obojstranne ukončený...

 
€9,24
Detail
15669 tp link tl sm311ls minigbic sfp modul single
TP-Link TL-SM311LS MiniGbic/SFP modul - single
Na sklade
Kód: TP TL-SM311LS-UN-

MiniGBIC/SFP Modul služí ako rozširujúci modul pre switche. 1x 1000Base-SX port a port pre Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektormi LC/UPC. Dĺžka linky môže býť maximálne 20km,...

 
€13,90
Detail
15666 tp link tl sm311lm minigbic sfp modul multi
TP-Link TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi
Na sklade
Kód: TP TL-SM311LM-UN-

MiniGBIC/SFP Modul služí ako rozširujúci modul pre switche. 1x 1000Base-SX port a port pre Multi-mode vlákno 50/125um alebo 62.5/125um Multi-mode s 2 konektormi LC/UPC. Dĺžka...

 
€13,90
Detail
15000 tp link tl fc111a 20 10 100 mbps wdm media conv
TP-Link TL-FC111A-20, 10/100 Mbps WDM Media Conv
Na sklade
Kód: TP TL-FC111A-20-UN-

Prevodník médií WDM s rýchlosťou 10/100 Mb / s. Vyhovuje štandardom 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX. Automatické vyjednávanie prenosového režimu Half-Duplex / Full-Duplex....

 
€12,89
Detail
14997 tp link tl fc111b 20 10 100 mbps wdm media conv
TP-Link TL-FC111B-20, 10/100 Mbps WDM Media Conv
Na sklade
Kód: TP TL-FC111B-20-UN-

Prevodník médií WDM s rýchlosťou 10/100 Mb / s, vyhovuje štandardom 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Automatické vyjednávanie prenosového režimu Half-Duplex / Full-Duplex,...

 
€12,89
Detail
Hore
Ďalšie produkty