Fiber kábel LC/APC-LC 2m Duplex OS2(9/125um)

Kód: EFB O0384.2
€13,66
Na sklade
Môžeme doručiť do:
18.5.2021
Optické vlákno LWL prepojovací kábel EFB Elektronik O0384.2 [1x zástrčka LC/APC 8° - 1x zástrčka LC/UPC], 2.00 m, žltá

Detailné informácie

Podrobný popis

Optické vlákno LWL prepojovací kábel EFB Elektronik O0384.2 [1x zástrčka LC/APC 8° - 1x zástrčka LC/UPC], 2.00 m, žltá

Dodatočné parametre

Kategória: Optické káble
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.