EFB kábel SC/APC-SC/APC 1m Duplex OS2(9/125um)

Kód: EFB O2561.1
€13,79
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.4.2021
Optické vlákno LWL prepojovací kábel [1x zástrčka SC/APC 8° - 1x zástrčka SC/APC 8°] 9/125 ? Singlemode

Detailné informácie

Podrobný popis

Optické vlákno LWL prepojovací kábel [1x zástrčka SC/APC 8° - 1x zástrčka SC/APC 8°] 9/125 ? Singlemode

Dodatočné parametre

Kategória: Optické káble
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.